Keresés

 

Városi számítógépes fejszámoló verseny 2018. május 9.

5-6. évfolyam

Helyezés

Iskola

Nevezők

Pontszám

I.

Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskola

Valicsek Donát
6. évf.

283

II.

Hétvezér Általános Iskola

Kotmayer Botond
6. évf.

213

III.

Hétvezér Általános Iskola

Steltzer Dávid Kende 5. évf.

211

7-8. évfolyam

Helyezés

Iskola

Nevezők

Pontszám

I.

Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola

Palásti Levente
7. évf.

173

II.

Székesfehérvári Németh László Általános Iskola

Kató Johanna
8. évf.

169

III.

Hétvezér Általános Iskola

Kassai András
8. évf.

168

 

További pontszámok:

5.évfolyam:                                                                      6. évfolyam:

Rontó Kitti                      145                                          Horváth Jázmin               188

Király Hanga                   139                                          Sipos Kristóf                   142

Sziksz Márton                 139

Tankó Attila Boldizsár     112

Horváth Zsolt                   90

Varga Laura                     86

Gergely Mia                     67

 

7. évfolyam:                                                                    8. évfolyam:

Kulcsár Barnabás            123                                           Ábrahám Bálint                              154

Nagy Alexandra              70

Németh Dorina               40

 

Gratulálunk minden versenyzőnek és köszönjük szépen a részvételt!

 

Számítógépes fejszámoló verseny 2017. október 25.

4. évfolyam

 

Iskola

Nevezők

Pontszám

Helyezés

Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola

R. Nagy Zsombor

89

 

Tibai Tamás Balázs

134

 

Székesfehérvári Táncsics Mihály Ált. Isk.

Kovács Levente

155

 

Németh Levente

93

 

Hétvezér Általános Iskola

Csingár Zsófia

143

 

Bores Zsombor

243

 

Zentai Úti Általános Iskola

Lakics Lőrinc

97

 

Páncél Attila

71

 

Székesfehérvári Németh László Általános Iskola

Kornseé Zalán

66

 

Tormási Nikolett

52

 

Talentum Református Általános Iskola

Katona Tamás Zoltán

99

 

Táncos Máté

88

 

 

 

 

Városi számítógépes fejszámoló verseny 2017. október 25.

4. évfolyam

 

Helyezés

Iskola

Nevezők

Pontszám

I.

Hétvezér Általános Iskola

Bores Zsombor

243

II.

Székesfehérvári Táncsics Mihály Ált. Isk.

Kovács Levente

155

III.

Hétvezér Általános Iskola

Csingár Zsófia

143

IV.

Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola

Tibai Tamás Balázs

134

V.

Talentum Református Általános Iskola

Katona Tamás Zoltán

99

VI.

Zentai Úti Általános Iskola

Lakics Lőrinc

97

 

Városi számítógépes fejszámoló verseny 2017. május 10.

 

5. évfolyam

Helyezés

Iskola

Nevezők

Pontszám

I.

Székesfehérvári Németh László Általános Iskola

Halász Márton

254

II.

Hétvezér Általános Iskola

Kotmayer Botond

219

III.

Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskola

Valicsek Donát

217

 

6. évfolyam

Helyezés

Iskola

Nevezők

Pontszám

I.

Teleki Blanka Gimnázium és Általános Isk.

Laczi Viktória

237

II.

Székesfehérvári Németh László Általános Iskola

Leipold Zóra

224

III.

Hétvezér Általános Iskola

Kollár Bálint

204

IV.

Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskola

Kovács Milos

197

 

7. évfolyam

Helyezés

Iskola

Nevezők

Pontszám

I.

Hétvezér Általános Iskola

Kassai András

188

II.

Hétvezér Általános Iskola

Forczek Janka

183

III.

Székesfehérvári Németh László Általános Iskola

Kató Johanna

168

 

8. évfolyam

Helyezés

Iskola

Nevezők

Pontszám

I.

Székesfehérvári Zentai Úti Általános Iskola

Tárkány-Szűcs Gergő

226

II.

Székesfehérvári Zentai Úti Általános Iskola

Dreska Szabolcs

188

III.

Hétvezér Általános Iskola

Kovács Patrik

155

 

 

További pontszámok:

5. évfolyam:

 

6. évfolyam:

 

Tobak Előd

171

Szemán Barnabás

196

Kardos Krisztián

152

Bódis Bence

191

Horváth Jázmin

136

Török Gergely

186

Paraidi Bence

126

Zámbó Armand

185

Sipos Kristóf

126

Szávai Károly

156

Halmai Márton

123

Balogh Zoltána

138

Bihercz András

103

Kiszlinger Ádám

108

Fazekas Boglárka

90

Megyeri Barna

94

Horváth Petra

76

Peske Csanád

70

 

 

 

 

7. évfolyam:

 

8. évfolyam:

 

Erdélyi Alex

154

Runyai Bálint

148

Temesváry Bence

145

Bencze Kristóf

144

Házi Levenete

140

 

 

Szalai Ármin

76

 

 

 

Gratulálunk minden versenyzőnek és köszönjük szépen a részvételt!