Keresés

Megyei Atlétika Diákolimpia

1500m

Horváth Bálint

8.b

I. helyezést ért el 

Felkészítő tanár : Lengyel Katalin

Gratulálunk!

Megyei Atlétika Diákolimpia

100m

Csornai János

8.b

II. helyezést ért el 

Felkészítő tanár : Lengyel Katalin

Gratulálunk!

Megyei Alapműveleti Matematika Verseny

Király Hanga

5. évfolyam

I. helyezést ért el 

Felkészítő tanár : Kurcz Julianna

Gratulálunk!

Megyei Alapműveleti Matematika Verseny

Bán Eszter Rózsa

4. évfolyam

III. helyezést ért el 

Felkészítő tanár : Balogh Zsoltné

Gratulálunk!

 

 

 

 

Iskolánk 5. b osztályos tanulói 4500 induló csapatból I. helyezést értek el

a Pannon-Literatúra Kft. által meghirdetett Kalandos verseny elnevezésű országos szövegértési versenyen.

Nyereményük 3 napos párizsi kirándulás.

Rontó Kitti, Purger Jázmin Lili, Szabó Sára Anna, Németh Gréta

Felkészítő tanár : Varsányi Brigitta

Gratulálunk!

Németi Ákos iskolánk 2.d osztályos tanulója a Gárdonyi Géza Művelődési Ház és Könyvtár által rendezett megyei Óperenciás Mesemondó Versenyen harmadik helyezést ért el.

Felkészítő tanár : Vargáné Gárdonyi Mária

Gratulálunk!

Mátay Flóra Korina iskolánk 2.d osztályos tanulója a Gárdonyi Géza Művelődési Ház és Könyvtár által rendezett megyei Óperenciás Mesemondó Versenyen első helyezést ért el. A kiemelkedő színvonalú, nagy létszámú versenyen sikerült a címvédés, a tavalyi siker megismétlése.

Felkészítő tanár : Vargáné Gárdonyi Mária

Gratulálunk!

Szavak világa Szövegértési Megyei Verseny II. helyezés:

Németh Ákos Tas 4.b osztályos tanuló

Felkészítő tanár : Stamler Rita

Gratulálunk!

Szavak világa Szövegértési Megyei Verseny III. helyezés:

Biró Dávid 4.b osztályos tanuló

Felkészítő tanár : Stamler Rita

Gratulálunk!

Közlekedési csapatverseny 4.hely:

Kovács Luca, Kulcsár Bianka, Molnár Péter Bence, Oláh Kristóf 3.b osztályos tanulók

Felkészítő tanár : Dékány Szilvia

Gratulálunk!

A Bárczi Gusztáv országos matematika versenyen II. helyezést ért el:

Zsáry Dániel 6.b osztályos tanuló

Gratulálunk!

Felkészítő tanár : Bójás Hajnalka, Királyné Révész Ágnes

A Seregélyesi Baptista Általános Iskola által szervezett országos "Észforgató" csapatversenyen III. helyezést értek el:

Varga Gábor 2.a, Lábas-Troppert Zella 3.a, és Török Anna 4.b osztályos tanulók

Gratulálunk!

Felkészítő tanár : Bójás Hajnalka, Királyné Révész Ágnes

Világnyelvész megyei angol nyelvi versenyen I. helyezést értek el

Finta Alexandra, Gáti Kata, Kató Johanna 8.b osztályos tanulók

Gratulálunk!

Felkészítő tanár : Babos Józsefné

Április 5-én rendezték meg a megyei Mezei futó Diákolimpiát a Palotai úti tavaknál. Iskolánkat három tanuló képviselte:

Pusztai Nóra Regina 3.a Szabó Sára Anna 5.b Horváth Bálint 8.b osztályosok.

A II. korcsoportos lányoknál Pusztai Nóra Regina 3. helyezést,

IV. korcsoportos fiúknál Horváth Bálint I. helyezést ért el.

Gratulálunk!

Az országos Mezei Diákolimpián ápr. 17-én mindketten képviselik iskolánkat és Fejér megyét.

Felkészítő tanár : Lengyel Katalin

Zsáry Dániel

a Rákóczi-napok Read and Play angol nyelvű versenyen (heti 5 órás kategóriában)

I. helyezést ért el.

Felkészítő tanár : Almási-Konti Petronella

Gratulálunk!

 

Horváth Mátyás

a Rákóczi-napok Read and Play angol nyelvű versenyen (heti 5 órás kategóriában)

III. helyezést ért el.

Felkészítő tanár : Babos Józsefné

Gratulálunk!

Király Hanga, Fekete Sára, Frajt Zoltán

Rákóczi Kupa Matematika Csapatverseny

I. helyezést értek el.

Felkészítő tanár : Kurcz Julianna

Gratulálunk!

 

Fekete Sára

Rákóczi Kupa Matematikaversenyen

II. helyezést ért el.

Felkészítő tanár : Kurcz Julianna

Gratulálunk!

Király Hanga

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Fejér Megyei fordulóján

VIII. helyezést ért el.

Felkészítő tanár : Kurcz Julianna

Gratulálunk!

 

Palkovics Márk 2.a osztályos tanuló

a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójában 10. helyezést ért el.

Gratulálunk!

 

A 2.a osztályosok Kis juhászok csapata

(Keszei Léna, Podt Lili, Tarró Dorina, Szabó Döme)

a Meséről mesére többfordulós megyei vetélkedőn 2. helyezést ért el.

Gratulálunk nekik!

 

 

 

X. Mikolovits Veronika Emlékverseny
Iskolánk tanulói első alkalommal vettek részt ergométeres bajnokságon, ahonnan nagyon szép eredményekkel, rengeteg csodás pillanattal, sok-sok mosollyal, boldogsággal, éremmel és ajándékkal térhettünk haza!
Felkészülésünket a székesfehérvári Decathlon és a Pető Sport Egyesület támogatta! Ezúton is köszönjük Nekik!

 További fényképek

Gratulálunk!

 

Bólyai Matematikai Csapatverseny Fejér megyei fordulóján

Iskolánk 3. évfolyam csapata

Pusztai Nóra Regina

Bagonya Botond

 Leipold Benedek

Szegvári Zalán

6. helyezést ért el

Felkészítő tanár : Marton Szilvia

Gratulálunk!

 

Bólyai Matematikai Csapatverseny Fejér megyei fordulóján

Iskolánk "Számvihar" csapata 5. évfolyam

Király Hanga

Hollós Rebeka

Frajt Zoltán

György Ádám

4. helyezést ért el

Felkészítő tanár : Kurcz Julianna

Gratulálunk!

 

Németi Ákos iskolánk 2. d osztályos tanulója

A Vörösmarty Mihály Művelődési Ház által rendezett városi szavalóversenyen 2. helyezést ért el.

Nagyon büszkék vagyunk rá! Gratulálunk!

Mátay Flóra Korina iskolánk 2. d osztályos tanulója

A Vörösmarty Mihály Művelődési Ház által rendezett városi szavalóversenyen 1. helyezést ért el.

Nagyon büszkék vagyunk rá! Gratulálunk!

Mátay Flóra Korina iskolánk 1. d osztályos tanulója

A Vörösmarty Mihály Művelődési Ház által rendezett városi szavalóversenyen 2. helyezést ért el.
A Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola által rendezett megyei szavalóversenyen különdíjat kapott.
Az Óperenciás Fejér Megyei Mesemondó verseny I. helyezettje lett.
Nagyon büszkék vagyunk rá! Gratulálunk!

 

 

Megyei szintű LÜK-bajnokság
(logika, matematika, nyelvtan)

IV. helyezett Fekete Sára 4.c

Felkészítő tanár: Haászné Borsos Veronika

 

Országos szintű Alapműveleti Matematika Verseny

14. helyezett Hollós Rebeka 4.c

Felkészítő tanár: Haászné Borsos Veronika

 

Országos szintű Alapműveleti Matematika Verseny

15. helyezett Fekete Sára 4.c

Felkészítő tanár: Haászné Borsos Veronika

 

Tudásbajnokság megyei levelezőverseny:

Matemetaika 3. helyezett

Természetismeret 5. helyezett

Szabó Lili 6.a

 

"Zentais 7"-en megrendezett angol fordítási verseny:

I. helyezett Zsille Viktória 8.c

Felkészítő tanár: Kurcz Julianna

Gratulálunk!

 

Városi tömegtorna verseny:

II. helyezett szekrényugrás

II. helyezett talajtorna

Összesített: I. helyezett

Szabó Lili 6.a

 

Gratulálunk!

 

Megyei szintű Alapműveleti Matematika Verseny:

III. helyezett Leipold Zóra 6.a

Felkészítő tanár: Kurcz Julianna

Gratulálunk!

Megyei szintű Alapműveleti Matematika Verseny:

I. helyezett Fekete Sára 4.c

II. helyezett Hollós Rebeka 4.c

Felkészítő tanár: Haászné Borsos Veronika

Gratulálunk!

LÜK-bajnokság
(logika, matematika, nyelvtan)
kistérségi forduló

II. helyezett Fekete Sára 4.c

III. helyezett Hollós Rebeka 4.c

IV. helyezett Király Hanga 4.c

Felkészítő tanár: Haászné Borsos Veronika

 

Gratulálunk!

 

"Világnyelvész"megyei angol nyelvi verseny

Csajági Fanni 7.b

Gáti Kata 7.b

Kató Johanna 7.b

I. helyezett

Felkészítő tanár: Babos Józsefné

 

Gratulálunk!

 

"Világnyelvész"megyei angol nyelvi verseny

Siklósi Zsófia 6.a

Szabó Lili 6.a

Truzsi-Nagy Balázs 6.a

III. helyezett

Felkészítő tanár: Babos Józsefné

 

Gratulálunk!

 

"Read and Play" megyei angol nyelvi verseny

Truzsi-Nagy Balázs 6.a

II. helyezett

Felkészítő tanár: Babos Józsefné

 

Gratulálunk!

 

 

 

A megyei mezei futóversenyen a III. kcs. lányok csapata

Siklósi Zsófia 6.a

Knauz Emma 6.a

Tolnai Laura 6.a

Tehrani Léna 7.c

Bodó Gréta 6.a

I. helyezett

  

Horváth Bálint

II. helyezett

 

 Gratulálunk!

 

Csapatcsata városi matematika-logika verseny

Frajt Zoltán 4.c

György Ádám 4.c

Hollós Rebeka 4.c

Király Hanga 4.c

csapatban  III. helyezett

Felkészítő tanár: Haászné Borsos Veronika

 

 

 

 

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Leipold Zóra 6.a

Szabó Lili 6.a 

Baranyai Lili 6.a

csapatban  II. helyezett

Felkészítő tanár: Kurcz Julianna

 

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Leipold Zóra 6.a

  V. helyezett

Felkészítő tanár: Kurcz Julianna

 

 

Internetes matematika tesztverseny

Gállos Dominika 8.c

  II. helyezett

Felkészítő tanár: Kurcz Julianna

 

 

"NYELVÉSZ" verseny

Nagy Petra 4.d

III. helyezett 

Bán Eszter 3.b

IV. helyezett 

Felkészítő tanárok: Bokodi Kincső, Stamler Rita 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Király Hanga 4.c 

IX. helyezett

Felkészítő tanár: Haászné Borsos Veronika

 

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Király Hanga 4.c

Kun Bálint 4.b 

Tamsics Emese 4.d

csapatban  II. helyezett

Felkészítő tanárok: Baffi Istvánné, Haászné Borsos Veronika, Turják Barbara

 

 

Munkácsi Mihály Általános iskolai alkotópályázat
I.helyezés

Koreny Réka


Felkészítő tanár: Bokodi Kincső

 

Városi számítógépes fejszámoló verseny 2016. november 9.

4. évfolyam

Helyezés Iskola Nevezők

Pontszám

I. Székesfehérvári Németh László Általános Iskola Kun Bálint 232
II. Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Isk. Horváth Ferenc 166
III. Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola Menyhárt Vendel 157
IV. Teleki Blanka Gimnázium és Általános Isk. Király Balázs 155
V. Teleki Blanka Gimnázium és Általános Isk. Szemeti Fülöp 147
VI. Talentum Református Általános Iskola Varga Hajnalka 144

 

 Gratulálunk minden versenyzőnek és köszönjük szépen a részvételt!

 

Megyei Bólyai Matematika Csapatverseny 6. évfolyam
I.helyezés

Szabó Lili, Leipold Zóra, Siklósi Zsófia, Knauz Emma


Felkészítő tanár: Kurcz Julianna

 

 

A Bács-Kiskun Megyei Katona József Könyvtár, valamint az Informatikai és Könyvtári Szövetség által meghirdetett

LEGYÉL TE IS KÖLYÖKOLVASÓ! elnevezésű országos irodalmi játékon
kiemelkedő eredményt nyújtott és így Kecskeméti meghívást és jutalomkönyveket nyert:

Horváth Mátyás és Sztojka Ármin 4. a osztályos tanuló.
Felkészítő tanár: Varsányi Brigitta

 

 

 


Országos Matematikai Csapatversenyen 3. évfolyam
III. helyezést elért csapatunk tagjai
Király Hanga (3.c), Márta Kíra (3.c), Frajt Zoltán (3.c), György Ádám (3.c)

Felkészítő tanár: Haászné Borsos Veronika


Csillagaim fent az égen - Országos rajzverseny
II. helyezett
Nagy Petra (3.d)

Felkészítő tanár: Bokodi Kincső

 
  

 

Világnyelvész megyei idegen nyelvi vetélkedő
angol nyelv
5-6. évfolyam
III. helyezett
Csajági Fanni (6b), Gáti Kata (6b), Kató Johanna (6b)

Felkészítő tanár: Babos Józsefné


V. helyezett
Kiss Gergő (6b), Bükki Áron (6b), Pilinszki Barnabás (6b)

Felkészítő tanár: Babos Józsefné

7-8. évfolyam
IV. helyezett
Gállos Dominika (7c), Fekete Kristóf (7c), Runyai Bálint (7c)

Felkészítő tanár: Kurcz Julianna

Világnyelvész megyei idegen nyelvi vetélkedő
német nyelv

5-6. évfolyam

V. helyezett
Egyedi Anett (5b), Hegyi Veronika (5b), Hegedüs Napsugár (5c)
Felkészítő tanár: Fridel Marianna

7-8. évfolyam

I. helyezett
Lédeczi Bence (8c), Nagy Tamás (8c), Szücs Attila (8a)
Felkészítő tanár: Fridel Marianna

 

II. Csapatcsata Matematika Verseny: helyezések
3.évfolyam

 

Csapatnév

Iskola

Felkészítő tanár

Elért pontszám

Helyezés

Számkalózok

Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

Ludmanné Szecsődi Katalin

36

I.

Okostojások

Tóvárosi Általános I.

Lantay Rita

Szántóné Hartmann Edit

Szilágyi Bernadette

28

Bónusz feladat döntött!

II.

Furfangos fókák

Talentum Református Általános Iskola

Majzerné Varga Ildikó

Sáriné Rádi Zsuzsa

28

Bónusz feladat döntött!

III.

 

 

 

II. Csapatcsata Matematika Verseny: helyezések

4. évfolyam

 

Csapatnév

Iskola

Felkészítő tanár

Elért pontszám

Helyezés

B+C

Kossuth Lajos Általános Iskola

Balassáné Kovács Klára

Fentné Pock Tímea

Gellárné Nagy Ilona

34

I.

Matekmágusok

Munkácsy Mihály Általános Iskola

Rikli Zsuzsanna

31

 

II.

Matek-Tenger Kalózai

Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

Marton Gabriella

22

III.

 

 

További képek ITT
Gratulálunk a nyerteseknek!

Szervezők

Országos LÜK-bajnokság
(logika, matematika, nyelvtan)
kistérségi forduló
I. helyezett Király Hanga 3.c
III. helyezett Fekete Sára 3.c
V. helyezett Hollós Rebeka 3.c

Felkészítő tanár: Haászné Borsos Veronika

Rákóczi-kupa megyei matematika verseny
I. helyezés
Leipold Zóra
Felkészítő tanár: Kurcz Julianna

 

Rákóczi-kupa megyei matematika csapat verseny
I. helyezés
Szabó Lili, Siklósi Zsófia, Leipold Zóra
Felkészítő tanár: Kurcz Julianna

Play and Read megyei angol verseny
I. hely Pártai Patrik
III. hely Bódis Bence

Felkészítő tanár: Babos Józsefné

 

Történelem verseny
III. helyezés

  

 

Az év teljesítménytúrázója
I. helyezés
Nagy Tamás

 

INTERNETES MATEMATIKA TESZTVERSENYEN elért 
III. helyezésért
Nagy Tamás

 

Zrínyi Ilona Megyei Matematikai verseny
I. helyezés
Leipold Zóra (5a)

Zrínyi Ilona Megyei Matematikai verseny
Csapat II.  helyezés 
Leipold Zóra (5a), Siklósi Zsófia (5a), Szabó Lili (5a)
Felkészítő tanár: Kurcz Julianna

Zrínyi Ilona Országos Matematikai verseny
Megyei 7. helyezett 3. évfolyamon
Kun Bálint

Zrínyi Ilona Országos Matematikai versenyen
Megyei csapat III. helyezett 3. évfolyamon
Király Hanga, Purger Jázmin, Kun Bálint

A Dicsőséges várak, pompás kastélyok és híres uraik
országos történelmi csapatversenyen (3. és 4. osztály)

1. helyezést értek el: Nagy Réka, Sebők Nikolett, Lalák Laura 3. d osztályos tanulók

Felkészítő tanáruk: Bokodi Kincső

 

 

 

Megyei Úszó Diákolimpia Döntő

I. korcsoport


50 m mellúszás :
I. helyezett : Király Hanga 3.c
III. helyezett : Szabó-Kiss Zétény 2.c

50 m gyorsúszás
II. helyezett : Szabó-Kiss Zétény 2.c

 

 

A Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola által szervezett regionális SUDOKU versenyen
Horváth Jázmin és Bánfalvi Barnabás 4. c osztályostanulók holtversenyben
2. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Erdélyi Éva tanító néni volt.
Gratulálunk a kiemelkedő eredményhez, és további szép sikereket kívánunk!

 

„ÉRTSÜNK SZÓT!”

VÁROSI SZÖVEGÉRTÉSI VERSENY

EREDMÉNYEK

I. KATEGÓRIA 5-6. osztályosok

I. helyezett KERESZTESI BOGLÁRKA (6. o.) Kossuth Lajos Általános Iskola 66 pont
II. helyezett VARGA KOPPÁNY (6. a) Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI 57,5 pont
III. helyezett ROSTÁSI-SZABÓ EMMA Talentum Református Általános Iskola 52,5 pont

 

II. KATEGÓRIA 7-8. osztályosok

I. helyezett REZSNYÁK ANDRÁS Talentum Református Iskola 64 pont
II. helyezett KELLER KORNÉL Táncsics Mihály Általános Iskola 57 pont
III. helyezett RAKVÁCS ESZTER Kossuth Lajos Általános Iskola 54 pont

  

 NÉMETH LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA

I. KATEGÓRIA 5-6. osztályosok

 

II. KATEGÓRIA 7-8. osztályosok

I. helyezett MAROSI CINTIA (6. c) 59,5 pont   I. helyezett ORMÁNKÖZY NOEL 64 pont
II. helyezett LEIPOLD ZÓRA (6. a) 56,5 pont   II. helyezett ENDRŐDI HANNA 59 pont
III. helyezett HEGEDÜS NAPSUGÁR 52,5 pont   III. helyezett ÁGOSTON REBEKA 52 pont

 

Tóvárosi Általános Iskola megyei német szépkiejtési versenyén
Nagy Tamás 8.c osztályos tanuló III.
Egyedi Enikő 7.b osztályos tanuló VI helyezést ért el.

 

 

A Munkácsy Mihály Általános Iskola által megrendezett
városi  alkotópályázaton
Szakáll Panna 5.a és Csikós Benedek 8.a osztályos tanulók
dicsérő oklevélben részesültek.

A kiállításon Pergel Hanna és Lalák Laura 3.d osztályos tanulók képei is megtekinthetők. 

 

 

 

 MEGYEI MEZEI FUTÓVERSENY

III. korcsoportban a lánycsapat 3. helyezést,

III. korcsoport egyéniben Horváth Bálint 4. helyezést,

IV. korcsoportban a fiúcsapat és egyéniben Horváth Barnabás 3.

helyezést ért el. Gratulálunk!

Az országos mezei futóversenyen Horváth Barnabás és Horváth Bálint képviseli iskolánkat.

 

 

ARAK AKTÍV

2015. ősz

Iskolánk csapata III. helyezést ért el. Gratulálunk!

2. évfolyam IV. helyezés

3. évfolyam III. helyezés

4. évfolyam IV. helyezés

5. évfolyam III. helyezés

6. évfolyam II. helyezés

 

2015. október 14-én a 
Vízivárosi Általános Iskola
Által szervezett Számítógépes fejszámoló versenyen iskolánk tanulója,

HALÁSZ MÁRTON 4.a.
1. helyezést ért el

Gratulálunk neki

 

 

Az Országos Könyvtári Napok keretében meghirdetett „Kedvenc könyvem” pályázat díjazottjai a Széna Téri Könyvtárban vehették át nyereményeiket

2015. október 12-én.

Tóth Lili 5. c, Árki Anna 4. a, Horváth Mátyás Barnabás 4. a, Mészáros Emese 4. a, Pálinkás Zsombor 4. a, Lalák Laura 3. d

további díjazottak: Leipold Zóra 5. a, Kerényi Réka 8. a, Ruff Kíra 8. c

 

 

2015.10.07. Házi német szépkiejtési verseny eredménye:

5. évfolyam   3. Nagy Nikolett (5.a) Hegedűs Napsugár (5.c)
2. Zámbó Armand (5.a)  
1. Liszi Tamás (5.a)  
6. évfolyam   3. Molnár Botond (6.b)  
2. Lédeczi Gergő (6.a)  
1. Csalami Kíra (6.a)  
7. évfolyam   3. Kraj Lilien(7.c)  
2. Horváth Armand (7.c)  
1. Egyedi Enikő (7.b)  
8. évfolyam   3. Péter Laura (8.c)  
2. Kerényi Réka (8.a) Szücs Attila (8.a)
1. Nagy Tamás (8.c)  

GRATULÁLUNK  a szép eredményhez! Az első helyezettek képviselik iskolánkat a jövő heti megyei fordulón!
Ott is hasonló sikereket kívánunk!

 

 

A

VAKOND VÁGTA

ORSZÁGOS MATEMATIKA CSAPATVERSENY 2014/2015. tanév

döntõsei iskolánkból:

 I. hely
2.b

Purger Jázmin, Rakoncza Réka, GFellner Krisztián, Kun Bálint

Baffi Istvánné

 

V. hely
2. c

György Ádám, Király Hanga, Márta Kíra, Frajt Zoltán

Haászné Borsos Veronika